Підпишіться на електронну версію видання вже сьогодні!

За умовами підписки Ви отримуєте для персонального користування актуальний примірник видання за ціною друкованого екземпляру.

ПІДПИСАТИСЬ

ПІДПИСАТИСЬ

ПІДПИСАТИСЬ

ПІДПИСАТИСЬ

Публічна угода/Оферта

УВАГА!!! Підписку буде оформлено на e-mail вказаний під час оплати! Будьте уважні під час оформлення та підтвердження платежу!

Підписка на поточний номер оформляється до 10.00 год. п'ятниці.
Після 10.00 год. підписка буде оформлена вже на наступний номер.
Також зверніть увагу: в автоматичному режимі примірник надійде о 7.00 год. в п'ятницю, за умови, що оплата була здійснена до 17.00 год. в четвер. Якщо проплата була здійснена пізніше - примірник надійде в ручному режимі після 9.00 год. в п'ятницю.

У електронної версії є низка переваг над друкованою:
  • Безпечність - під час виготовлення газетного паперу, та безпосередньо друку газет використовуються доволі небезпечні хімікати, які певною мірою можуть вплинути на самопочуття та здоров'я.
  • Екологічність - для підготовки електронної версії не потрібно зрубувати дерева, використовувати потужні агрегати, чи застосовувати складні хімічні процеси.
  • Універсальність - електронну версію ви можете переглядати з різних пристроїв: ноутбуків, персональних комп'ютерів, планшетів, чи смартфонів. Все що Вам необхідно - встановити програмне забезпечення для перегляду одного з найпопулярніших форматів - *.pdf, або ж скористатись програмним забезпеченням передбаченим виробником.
  • Оперативність - електронна версія, на відміну від друкованої, не проходить пункти сортування, пакування та доставки відділень УкрПошти. Саме тому, доки підписники друкованої версії ще в очікуванні - Ви вже володієте потрібною інформацією.

Дошка оголошень