Перелік послуг, які ми пропонуємо

Ви можете подати текстові оголошення чи графічну рекламу (в газету та на Дошку оголошень). Нижче наведено короткий опис та розрахунки вартості для публікації в газеті.

Графічна реклама

Графічна реклама вимірюється в квадратних сантиметрах (далі см2). Ми пропонуємо увазі рекламодавців рекламні площі від 30 до 1020 см2 на будь-якій зі сторінок тижневика. .

Зверніть увагу: на графічну рекламу діє система знижок "3+1" - при повній оплаті на 4 виходи знижка 25%.
Для рекламних агенцій - 30% знижка (незалежно від кількості подач).

Текстові оголошення

Не всі оголошення оплачуються однаково. Ми поділяємо їх на 3 категорії: приватні, комерційні, про роботу. Стандартним оголошенням вважається оголошення до 10 слів (оголошення приватного характеру та про вакансії - до 20 слів), не враховуючи контактні дані. Додаткові слова оплачуються з розрахунку 1 грн/додаткове слово. Вартість оголошень в грн. наведена в таблиці нижче.

Зверніть увагу: на комерційні оголошення та оголошення про роботу діє система знижок "3+1"- при повній оплаті на 4 виходи знижка 25%.

Бажаєте вирізнятись?

За невелику плату ми можемо виділити ваше оголошення з загальної маси. На даний момент доступні такі модифікації форматування оголошеннь: рамочка, чорний фон, виділення тексту жирнішим шрифтом. Нагадуємо що рамочка і фон - дві модифікації які не можуть застосовуватись одночасно. Також ми можемо додати фотографію (розміром не більше ніж 2х3см) до Вашого оголошення.

Вимоги до оголошень та реклами

Згідно до "Закону про рекламу", якщо Ви бажаєте прорекламувати вид діяльності чи послуги що підлягають обов'язковому ліцензуванню (перелік можете прочитати тут), інформація про даний документ (ліцензію, дозвіл, сертифікат) має бути вказана в рекламі/оголошенні в форматі серія, номер, дата видачі, ким видано. Також копія відповідного документу має зберігатись в редакції. Зміст реклами не повинен суперечити Законам України, не порушувати права і свободи громадян, не виходити за рамки моральних та етичних норм. Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець.

До уваги дизайнерів!

Якщо Ви самостійно розробляєте графічний макет слід врахувати наступнe:
  • ширина однієї колонки на рекламних сторінках складає 86 мм (двох - 174 мм, трьох - 262 мм);
  • ширина однієї колонки на сторінках з оголошеннями складає 64 мм (двох - 130 мм, трьох - 196 мм, чотирьох - 262 мм);
  • приймаються макети в наступних форматах: *.jpg, *.tif, багатошаровий *.tif, *.psd, *.cdr, *.eps;
  • Важливо! Для якісного друку роздільна здатність макету має бути не нижче 300 dpi (пікселів/дюйм).

Пам'ятка

Нагадуємо, що останній день подачі реклами/оголошень в поточний номер - середа. Також в нас повна передоплата, тому якщо з якихось причин Ви не встигли перерахувати нам гроші до середи - ваша реклама піде в друк аж через тиждень.
Ви платите за публікацію матеріалу а не за якийсь конкретний шматок нашого видання (за виключенням першої сторінки). Мається на увазі, що ми залишаємо за собою право верстати видання так як нам зручно, звичайно ж враховуючи при цьому Ваші побажання (у випадку з 1 сторінкою: ми можемо переміщати макет в межах сторінки без попередження).
Якщо у Вас немає власного дизайнера, чи Ви не бажаєте скористатись його послугами - наш дизайнер безкоштовно, разово розробить макет згідно з Вашими побажаннями.
Здійснити оплату за наші послуги Ви можете готівкою, або ж по перерахунку. Наші банківські реквізити Ви знайдете на сторінці контактів, а отримати документи для бухгалтерії можете просто зв'язавшись з нами.

Швидкий перехід

Підписка на електронну версію видання

Підпишіться на pdf-версію та отримуйте інформацію одним з перших!

  П І Д П И С К А  

Дошка оголошень